» Svatební mejdan
Svatby

heslo:       SVATEBNÍ    MEJDAN  2024   =  sleva 500,-Kč

Svatební mejdany které si můžete u nás objednat jsou vždy konzultovány společně s vámi dle vašich představ, na nás je zařídit vše potřebné, zajistit techniku, dopravu, soutěže a další drobnosti které jsou potřeba aby vše proběhlo tak jak má. Máme více jak 25 let zkušeností a přes 300 realizovaných odehraných svateb. Zkrátka hudební stránku a zábavu nechte  na nás a my zařídíme vše co bude třeba. Používáme ověřenou profesionální techniku sloužící pro tyto účely. Hudební repertoár je velmi široký hrajeme muziku od 60,70,80,90 let po současnost.   A hlavně na vaše přání. Hrajeme také lidovky, country, pop, rock, rokenrol aj. Klasickou vážnou hudbu k obřadu, možnost vystoupení houslistky k svatebnímu obřadu nebo vámi vybranou hudbu. Při sestavení playlistu dostanete prostor zařadit své oblíbené hity které máte rádi, případně si můžete donést i vlastní CD nebo hudbu na flashdisku. Svatbu můžeme rozšířit o další program např: kapelu, duo, trio, karaoke, kouzelníka, soutěže, hry, tombolu, zábavu pro děti, taneční vystoupení, barmanskou show, ohňostroj a spoustu další zábavy, záleží pouze na vašem případném výběru. Pokud budou na svatbě děti dovezeme  pro ně drobné dárky, bublinkovou show aj. Svatební mejdan zrealizujeme podle vašeho gusta kdekoliv (zámek, zámecká zahrada, bazén, letiště, restaurace, hotel , sportovní stadion,nebo na vašem soukromém pozemku apod.Pozor nezapomeňte uvést heslo (Svatební mejdan) při objednávce mailem dostanete slevu 500,- Kč z celkové ceny. A pokud se vám bude svatební mejdan líbit a doporučíte nás dalším případným zájemcům nebo si nás pozvete na nějakou další akci kterou budete pořádat dostanete od nás vizitku se slevou 10-20% kterou vám příště odečteme.(Při jakékoliv akci kam si nás pozvete.Těšíme se na spolupráci s vámi.

Ozvučíme firemní i privátní akce, prezentace, večírky, diskotéky, moderování, akce pro děti, karnevaly, dětské dny, sportovní a kulturní akce. Možnost zapůjčení aparatury. Akce zrealizujeme po celé ČR i zahraničí.

 Nejnovější příspěvky, fotky a videa najdete zde NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Svatební Mejdan 29.02.2020 Zámecká restaurace Náchod

Tak první svatbu pro letošní rok 2020 máme úspěšně za sebou a byla to hned na úvod parádní jízda. Výborní svatebčané kteří se báječně bavili,nechyběli svatební hry, tombola ,ohňostroj atd.  Už se těším na další svatby které nás ještě letos čekají. Přeji hodně štěstí ,lásky a porozumnění novomanželům. Zdravím za Svatební mejdan Dj Jarda Jung. Děkuji Vám všem.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Svatební Mejdan 05.10.2019 areál Borovinka - Domanín

A máme tu poslední svatbu roku 2019. Byla naprosto skvělá, program pro děti se povedl na výbornou, tančilo se, soutěžilo, a jak je vidět děti si to parádně užily. Tančili zkrátka všichni, nechyběly svatební hry a taky krásný ohňostroj. Děkujeme za to, že jsme mohli společně s Vámi strávit Váš velký den D. Přejeme šťastný společný život celé rodině. Dj Jaroslav Jung s dcerou  


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Svatební Mejdan 23.06.2018 Sportklub Dynamo SemechniceNÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Svatební Mejdan 16.06.2018 U Starého Rybníka ZbraslaviceNÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

imgsvatba 16.06.2018 imghalali img07.02.2020 00:15
Svatební Mejdan 05.05.2018 Slatina nad ZdobnicíNÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Svatební Mejdan 28.04.2018 Lhota pod Libčany

Příchod ženicha na obřad Příchod nevěsty Obřad ve stodole na Statku Lhota pod Libčany Krájení dortu Překvapení pro novomanžele - taneční vystoupení přidali se i novomanželé


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Svatební Mejdan 26.08.2017 Penzion Marek Hrbov u Polné

Menší svatba asi kolem 35 lidí ,ale moc se mi líbila . Mám rád když má svatba dobrou atmosféru. 


Svatební strom a svatební dort Moc hezký a velmi dobrý hm je to dobrý viď? a tancují i nejmenší radost dětských očí vždy potěší moc hezká fotka soutěžíme a taky vyhráváme ( láhev rychlých špuntů a drobné ceny) soutěží i ti nejmenší že by první tanec novomanželů ? ano je to tak hezky se nám to rozjelo svatební kvíz - no někdy se taky v něčem neshodneme nádhera shoda dj moderuje svatební tombolu a jedeme dál


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Svatební Mejdan 25.8.2017 Šrámkův Statek Piletice u Hradce Králové

Výborný Svatební mejdan. Vše začalo obřadem který se konal v Jiráskových sadech v Hradci Králové. Pokračování a svatební hostina probíhala v Šrámkově Statku v Pileticích . Perfektní zábava jak s menšími návštěvníky tak později i se všemi ostatními svatebčany. Taneční vystoupení,  svatební hry ,soutěže atd. Krásně prožitý svatební den a mnoho hezkých zážitků . Děkuji všem kteří byli přítomni na vaší svatbě a děkuji za oslovení mé osoby jako dj pro váš svatební mejdan.


Obřad v Jiráskových sadech v Hradci Králové Výborný svatební dort Úsměv na tvářích značí výbornou náladu Trošku zábavy tance,her a soutěží s dětmi Soutěž o láhev rychlých špuntů Gratulace výherkyni První tanec novomanželů Taneční vystoupení kamarádek z volejbalového oddílu Novomanželský kvíz a taky pár fotek z večerní zábavy poznej svoji milovanou ženu (podle lýtka) tak který nosánek je ten pravý? a je tady


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Svatební Mejdan 29.7.2017 Penzion U Pešíků Stolín Červený Kostelec

Svatební mejdan. Absolutní pecka. Není co dodat.
NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Svatební Mejdan 7.7.2017 sokolovna Žernov

Tak i přes občas nevlídné počasí byla tato svatba pořádným mejdanem a jelikož jsem osobně znal spoustu svatebčanů mohu říci jak suprově se všichni bavili a tančili. Však posuďte sami z přtomných fotografií. Děkuji za pozvání a jsem rád že jsem mohl být součástí vaší svatební zábavy.


První svatební tanec


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Svatební Mejdan 1.7.2017 Slezská plovárna Hradec Králové

Moc hezký Svatební mejdan na Slezské Plovárně v Hradci Králové. Sice počasí moc nepřálo ale jinak velmi vydařená svatba. 


Po dětské soutěži ,zasloužená odměna Rychlý špunty Jěště trošku přidej... Krásný a hlavně moc dobrý dort (moc mi chutnal) tak jdem si vystřihnout to naše velké srdce plné lásky (Ona) asi jsme špatně namazali, nějak to drhne (On) no jo , špatně nám to zasněžili


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Svatební Mejdan 24.06.2017 Hotel Lony Kozovazy

V překrásném prostředí hotelu Lony v Kozovazech proběhla svatba na kterou budu rád vzpomínat. Romantické místo a velmi hezké okolí. Svatební mejdan který probíhal ve stodole a spousta možností jak prožít celý den velmi příjemně. Svatebčané se skvěle bavili, proběhla svatební tombola, vypouštění balónků přání, ohňostroj a svatební hry. Děkuji všem za velmi hezký a vydařený svatební den. 
NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ
NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Svatební Mejdan 9.6.2017 U Hubálků Kostelecká Lhota

Krásná svatba v příjemném prostředí Hostince U Hubálků výborný personál , skvělé jídlo a příjemní svatebčané. Vše se povedlo tak jak mělo a proto jsem rád že jsem mohl být součástí vašeho dne D.
NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Svatební Mejdan 3.6.2017 Resort Svět Bašta Úžice

Nádherná svatba v krásném prostředí Resortu Svět Užice u Kralup nad Vltavou. Československá svatba  která měla nádherný obřad v místní kapličce a pokračovala v Baště. Všichni svatebčané a hosté byli moc milí a velmi pohodový. Skvěle se bavili , tančili a perfektně se zapojili do všech her a soutěží. Děkuji za příjemně prožitý den společně s vámi.


Obřad soutěže pro děti 1 tanec novomanželů


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Svatební Mejdan 6.5.2017 Zábřezí - ŘečiceNÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Svatební Mejdan 29.4.2017 Lhota pod Libčany

Moc hezký a podařený Svatební Mejdan, vše začalo už ozvučením obřadu s krásnými melodiemi a hezkým prostředím ve stodole penzionu. Poté se všichni přesunuli do sálu a tančilo se až do ranních hodin. Proběhlo pár soutěží a her jak pro děti tak dospělé. Doufám že jste byli spokojeni tak jako já s vaší účastí. Díky všem hostům a hlavně novomanželům Evičce a Ivanovi B.


1 tanec novomanželů tanec s rodiči pomalu se nám začíná rozjíždět zábava holky pozor házím svatební kytici 3.2.1. Start v ranních hodinách už padá trocha únavy


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

imgDěkujeme imgEva a Ivan B. [89.176.48.*] img23.03.2018 00:56
Svatební Mejdan 07.10.2016 Penzion Alwin Chlumec nad Cidlinou

Hezký svatební mejdan , pouze jednu vadu na kráse měl, bylo hodně zima a i přesto že se konal ve stanu bylo zima i přes puštěné teplomety. Ale zábava byla velmi fajn a všichni kdo se učastnili si to taky pěkně užili.


1 tanec novomanželů Hra Královský kočár soutěžní výhra tanec s nevěstou


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Svatební Mejdan Hotel Podlesí 3.9.2016NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Svatební Mejdan hotel Štikov Nová Paka 27.8.2016NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Svatební Mejdan Skanzen Krňovice 20.8.2016NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Svatební Mejdan restaurace Na Statku 16.7.2016 Hradec KrálovéNÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Svatební Mejdan 9.7.2016 zámek Karlova KorunaNÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Svatební Mejdan Hertlovi 11.06.2016


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

MTZhZTI