» Programy
Akce pro děti

U nás můžete objednat také dětské programy ,diskotéku,karnevaly,dětské dny a spoustu dalších vychytávek pro dětské návštěvníky vašich akcí. Časovou náročnost akce vždy řešíme dohodou s ohledem na věk dětí a vaše přání.  Široká nabídka repertoáru pro děti. Po dohodě lze připravit i doprovodný program(soutěže,kouzelníka,taneční vystoupení,známé osobnosti atd.)

Oldies párty

Pro všechny kteří rádi zavzpomínají na léta minulá se v našem repertoáru nalezá slušná řádka slavných hitů z let 60-90 . Pokud máte chuť naladit vaše sluchové orgány na tuhle parádní éru tak nezapomínejte a nechte si chutnat dávku vašich oblíbených hudebních hitů této doby. Samozřejmě vám zahrajeme také na vaše přání. Hopky šupky do toho- Oldies párty hotovo. Budeme se těšit společně s vámi. Naší samozřejmostí je spolehlivost, více jak 20 let zkušeností z různých druhů akcí a přání klienta.

Firemní akce

Na základě Vašich požadavků jsme schopni zajistit kompletní hudební produkci pro vaši firmu a to jak pouze ozvučení vaší firemní akce nebo firemní dny,večírky,párty a další. Samozřejmostí je profesionální vystupování, respektování přání firmy,doprava a montáž veškeré techniky a příslušenství. Hudební repertoár je možný předem též domluvit. Máme za sebou více než 500 akcí pro různé firmy v celé ČR za více jak 20  leté období. Těšíme se na spolupráci s vámi a vašimi zaměstnanci při konání hudební produkce.

Svatby

Tak už jste se rozhodli s vaším milým vzít? Pamatujeme i na Vás. K našim klientům patří také svatebčané a touto cestou jim nabízíme svatební hudební produkce. Široký hudební žánr dokáže uspokojit všechny věkové kategorie od novomanželů až po prarodiče. Pokud stojíte o kvalitní hudební produkci na vaší svatbě jsme připraveni společně s vámi dohodnout i drobné detaily.Svatební produkce zrealizujeme na vaše přání kdekoli např (zámek,zámecká zahrada,bazén ,letiště,restaurace,hotel,sportovní stadion apod.) Zážitky z těchto akcí jsou neopakovatelné.Přejeme vše nejlepší do nového společného života.

Plesy

Plesová sezona nabízí další druh hudební produkce.Nejnovější taneční hity ale i písně které nestárnou vám rozproudí vaše tělo a zábavu na každém plese.Zajístíme kompletní hudební produkci včetně ozvučení, moderování, případně zajistíme moderování některou známou osobností z našeho showbyznysu. Je možné zajistit také hudební kapely nebo muzikanty. Kontaktujte nás.

Soukromé akce

Pořádáte malou rodinou sešlost,narozeniny,zahradní párty,sousedské posezení,grilování,párty show a jiné vychytávky? Máte zájem si tuto akci pořádně užít,tak neváhejte a kontaktujte nás. Po vzájemné dohodě sestavíme hudební produkci šitou na míru jak po stránce finanční tak po stránce hudební.Doprava a aparatura je samozřejmostí. Pokud chcete zažít nevšední oslavu už máte možnost na koho se obrátit. Jsme Vám k dispozici. Můžeme Vám zajistit také některé vychytávky(striptýzové vystoupení,fruttis show,kouzelníka i známé osobnosti a spoustu další vychytávek více po vzájemné dohodě. Pozor v těchto případech je nutné zajistit akci minimálně 2-3 měsíce dopředu z důvodu volných termínů umělců.

MGU2ZDM