Music " It´s my life"

Přeji hezký den všem návštěvníkům těchto stránek a příjemně strávený čas na našem webu. Pokud hledáte kvalitní hudební produkci na akce nejrůznějšího typu, pak jste tady správně. Vybrat si můžete z různých druhů akcí více najdete v menu. Můžete se podívat také na nabídku v našem produktovém e-shopu. A také zde najdete občasné informace ze světa hudebního showbyznysu. Doufám že se k nám budete s důvěrou vracet.

Aktualizace Hitparád

Od 6.8.2015 jsou opět  funkční naše hitparády

Tip na hit

Více tipů na fajn muziku najdete zde

Nejbližší akce

 

SVATEBNÍ  MEJDAN 2020

Přijímáme objednávky na Svatební mejdany pro rok 2020. Máme stále volné termíny i na Červenec - Srpen 2020. Při rychlé a závazné objednávce svatebního mejdanu a zaplacení zálohy získáte navíc slevu 500,- Kč info zde. 

Hledáte ozvučení, diskotéku , moderátora, tanečnice, program nebo Djs na vaši akci? Tak neváhejte a zavolejte nám !!! Rádi vám pomůžeme s realizací vaší akce

Svatební Mejdan 23.06.2018 Sportklub Dynamo Semechnice

OZVUČENÍ   AKCÍ

Soukromé akce

REKLAMNÍ  AKCE

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Venku začínají teploty postupně stoupat nahoru a začínají se rozjíždět typické akce letního období.  Proto jsme zde pro Vás a vaše  firemní večírky , narozeninové oslavy, firemní párty, soukromé akce, různé sportovní a společenské akce apod.  Uspořádejte párty a my vám zajistíme vše potřebné. Pro menší akce možnost zapůjčení techniky u větších akcí dodáme kvalitní aparaturu, dje, moderátora, zvukaře, světelné efekty, program apod. Pro info klikněte

Chceteli se na cokoliv zeptat, máte dotaz ,připomínku napište nám nebo zavolejte. Rádi s vámi probereme váš dotaz,přání apod. Děkujeme a přejeme pěkný den.

NmRkOGRkZ