» Ozvučení
Soukromé akce menšího rozsahu

Zapůjčení menšího aparátu pro soukromou akci ,zahradní párty,grilovačku,oslavu atd.

2 reproboxy+zesilovač+stojany+kabeláž               výkon 2x150 W   cena 500,- Kč na 1 den

2 reproboxy aktivní+stojany+kabeláž                    výkon 2x250 W   cena 600,- Kč na 1 den

2 reproboxy+mixpult+zesilovač+stojany+kabeláž   výkon 2x350 W cena 1000,- Kč na 1 den

(pro aparaturu si musí objednavatel sám přijet a zaplatit zálohu, v případě našeho dodání je cena za dovoz aparatury 5,-Kč za 1 km. Při převzetí je sepsána zápůjční smlouva.)


Ozvučení hudebních produkcí

Nabízíme ozvučení kulturních,sportovních a společenských akcí a hudebních produkcí dle vaší potřeby. Ozvučení firemních a soukromých akcí . Dětské dny, diskotéky, firemní večírky, prezentace,sportovní dny,závody, výstavy, mítinky, promo akce, semináře, svatby, oslavy,výroční dny a další akce kde potřebujete ozvučení za velmi příznivých finančních podmínek.

OZVUČENÍ   AKCÍ    2016

Pro letošní rok 2016 jsme připravili velmi příznivé finanční podmínky pro všechny kteří požadují kvalitní ozvučení za přijatelných podmínek a hlavně naše cena zůstává stejná jako v předchozích letech . A navíc pro všechny zákazníky s kterými již máme dlouhodobější spolupráci máme ještě výhodnější ceny . Pokud budete mít zájem i vy stačí nás kontaktovat. Těšíme se na další spolupráci i na nové zájemce o spolupráci.


Ozvučení velkých akcí - při ozvučení velkých akcí spolupracujeme i s dalšími firmami např: hudební festivaly apod. (od 5000 lidí)

 

Ozvučení středních akcí - 2 x 2500 W Klotz dětské dny, diskotéky open air, výroční dny, plesy, společenské akce, sportovní akce, mítinky, výstavy, firemní prezentace  apod.(od 500 lidí)

 

Ozvučení menších akcí - akce do počtu okolo 500 lidí ozvučení od 2x250 W sinus

Ceny ozvučení dle typu akce od základní ceny 1500 Kč bez DPH , případně po vzájemné dohodě smluvní cena. Kalkulaci celkové ceny vám zašleme po zadání vaši objednávky. Veškeré objednávky potvrdíme emailem nebo smlouvou.
MTNlYTI3MW