»
Svatební Mejdan 27.06.2015 Penzion nad Oborou + obřad Hradec Králové

Svatební Mejdan dne 27.06.2015 , nejdříve vše začalo obřadem který se konal na střeše gymnázia J.K.Tyla Hradec Králové a poté se všichni přesunuli do Penzionu nad Oborou kde pokračoval další průběh. Svatební mejdan se velmi povedl a mnoho spokojených hostů se bavilo až do ranních hodin. Děti si užívali bublinkové show a soutěží a dospěláci se bavili společně s nimi bylo to velmi fajn. Večerní zábava, barmanská show a půlnoční překvapení bylo perfektní. Děkuji všem kteří se zúčastnili svatebního mejdanu.


Obřad na střeše gymnázia J.K.Tyla v Hradci Králové Ozvučení obřadu a svatební Mejdan Dj Jarda Jung Píseň pro nevěstu píseň i já byl u toho když si rodiče řekli své ano krájení dortu 1 tanec novomanželů tanec s rodiči Házení kytice Barmanská show , koktejl pro novomanžele A hned od začátku se nám to pěkně rozjelo Zábava v plném proudu Půlnoční tanec s elegantním osvětlením


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Podmínky ochrany osobních údajů
Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání daňových dokladů za pronájem systému, obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.

Opište text z obrázku: *
captcha Nový obrázek

Upozornění. Správce webu si vyhrazuje právo smazat vulgární nebo takové příspěvky, které by poškozovaly zájmy správce webu.

MmY4Mjk3M2