» Služby
Služby pro Vás

 

Dále Vám nabízíme např:  prezentaci vašich akcí na internetu, vyrobíme letáky,  reklamní prezentace , zajistíme ozvučení , osvětlení, propagaci, dále umělecké vystoupení tanečnic, go-go, topless, strip, hostesky , modelky, malování na nahé tělo, vystoupení známých osobností a celebrit , kouzelníky a další umělce , svoz a odvoz osob na vašich akcích 9 místnou dodávkou a další služby k vaší plné spokojenosti. Proto nás neváhejte kontaktovat.Viz dále(umělci)

Nabízíme také Prodej a servis  světelné a zvukové techniky, pravidelnou údržbu techniky přímo u vás ( je rozhodně lepší pravidelná údržba než potom velká oprava která se s velkou pravděpodobností pěkně prodraží)

U nás můžete nakoupit za velmi příznivé ceny : CD přehrávače, gramofóny, mixážní pulty, mikrofóny, bezdrátové mikro systémy, zesilovače, reproboxy, světelné paprskové efekty, reflektory, lasery, stroboskopy, led efekty, výrobníky mlhy , bublin, sněhu ,pěny, kabeláž, konektory, redukce, světelné zdroje , UV zářivky a UV materiál, náplně do výrobníků a další příslušenství.

Poradíme s výběrem techniky při nákupu dle účelu použití. Možnost nákupu nonstop, na zavolání i o víkendu. Základní sortiment skladem.

NjdhMDU1YT